Nowy Hyundai BAYON – świeży design i zaawansowane funkcje

Zmiany obejmują nowe barwy, wzory felg oraz odświeżoną przednią i tylną część nadwozia. Wnętrze oferuje przestronność, z nowoczesnym cyfrowym kokpitem i opcjonalnym wielokolorowym oświetleniem ambientowym.

Pod względem technologii, BAYON prezentuje zaawansowany cyfrowy kokpit, aktualizacje map nawigacyjnych z chmury oraz porty USB-C. Oświetlenie wnętrza zostało ulepszone, a system dźwiękowy Bose zapewnia wysoką jakość dźwięku.

W kwestii bezpieczeństwa, pojazd wyposażony jest w funkcje półautonomiczne, takie jak asystent podążania pasem ruchu, asystent zapobiegania kolizjom czołowym i inteligentny tempomat. Dodatkowo, BAYON oferuje usługę eCall drugiej generacji, opartą na sieci 4G, informującą służby ratunkowe o wypadku. Nowy BAYON to kompaktowy SUV, który łączy nowoczesny design z zaawansowanymi funkcjami, zapewniając kierowcom bezpieczeństwo i komfort.


BAYON prezentuje interesujące proporcje nadwozia, z nowo zaprojektowaną osłoną chłodnicy z dynamicznie otwierającym się dołem, muskularną sylwetką z przodu, a także klinowatymi “ramionami” po bokach. Z tyłu, wysuwające się światła w kształcie strzałek podkreślają dynamiczną stylizację słupków, tworząc szeroką sylwetkę auta. Kształty karoserii, zarówno kanciaste, trójkątne, jak i poziome linie, podkreślają szerokość i nadają BAYON-owi stanowczy, nowoczesny design.


Przez ostatnie lata Hyundai zdecydowanie zaskakuję swoim designem, i nic nie wskazuje na to, że zamierzają zwalniać. Ciekawe jakie kolejne zaskoczenie dla nas już szykują?

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej