Auto GT Flota

Flota w Auto GT 

Jesteś zainteresowany budowaniem własnej floty samochodowej i chcesz otrzymać specjalistyczne porady dotyczące zakupu oraz użytkowania pojazdów?

Nasze usługi świadczymy firmom małym, średnim, a także dużym przedsiębiorstwom. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz kilku, a może kilkunastu samochodów do swojej floty! Niezależnie od sytuacji przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy specjalną, najkorzystniejszą ofertę na przejrzystych warunkach. Zagwarantujemy Ci przy tym dedykowane ceny wynikające z wyjątkowych warunków sprzedaży flotowej i naszego bogatego doświadczenia we współpracy z Klientem flotowym.

Oferujemy pomoc w doborze odpowiednich modeli samochodów i w wielu innych istotnych kwestiach dotyczących zakupu pojazdów dla firm. Poprzez proponowanie optymalnych rozwiązań pomagamy klientom zaoszczędzić nie tylko czas, ale również środki finansowe.

Dążymy do tego, aby budować pozytywne relacje i nawiązywać długofalowe współprace. Dotychczas z powodzeniem udaje nam się realizować wyznaczony cel. Potwierdza to długa lista zadowolonych wieloletnich klientów, którzy doceniają naszą rzetelność w każdym obszarze.

 

Piotr Dąbrowski

Piotr Dąbrowski

Kierownik Centrum Flotowego

Nasi specjaliści chętnie pomogą!

Napisz do nas na flota@autogt.pl lub wyślij formularz


  Administratorem Państwa danych osobowych jest AutoGT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 95, 01-301 Warszawa.
  Państwa dane będą przetwarzane w celu umówienia i zrealizowania zamówionej usługi jazdy testowej na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO – wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia lub sprzeciwu wobec przetwarzania w tym sprzeciwu wobec przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.autogt.pl/polityka-prywatnosci/

  Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez AutoGT Sp. z o.o. działań marketingowych polegających na informowania mnie o produktach i usługach dotyczących ofert, części i akcesoriów, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach na podane przeze mnie dane kontaktowe:
  Każdą ze zgód można wycofać w dowolnym momencie. Jednocześnie informujemy, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.