Auto GT Flota

Flota w Auto GT 

Jesteś zainteresowany budowaniem własnej floty samochodowej i chcesz otrzymać specjalistyczne porady dotyczące zakupu oraz użytkowania pojazdów?

Nasze usługi świadczymy firmom małym, średnim, a także dużym przedsiębiorstwom. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz kilku, a może kilkunastu samochodów do swojej floty! Niezależnie od sytuacji przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy specjalną, najkorzystniejszą ofertę na przejrzystych warunkach. Zagwarantujemy Ci przy tym dedykowane ceny wynikające z wyjątkowych warunków sprzedaży flotowej i naszego bogatego doświadczenia we współpracy z Klientem flotowym.

Oferujemy pomoc w doborze odpowiednich modeli samochodów i w wielu innych istotnych kwestiach dotyczących zakupu pojazdów dla firm. Poprzez proponowanie optymalnych rozwiązań pomagamy klientom zaoszczędzić nie tylko czas, ale również środki finansowe.

Dążymy do tego, aby budować pozytywne relacje i nawiązywać długofalowe współprace. Dotychczas z powodzeniem udaje nam się realizować wyznaczony cel. Potwierdza to długa lista zadowolonych wieloletnich klientów, którzy doceniają naszą rzetelność w każdym obszarze.

 

Piotr Dąbrowski

Piotr Dąbrowski

Kierownik Centrum Flotowego

Paweł Bernaciak

Paweł Bernaciak

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Marcin Oleszczuk

Marcin Oleszczuk

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Nasi specjaliści chętnie pomogą!

Napisz do nas na flota@autogt.pl lub wyślij formularz


  Administratorem Państwa danych osobowych jest AutoGT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 95, 01-301 Warszawa.
  Państwa dane będą przetwarzane w celu umówienia i zrealizowania zamówionej usługi jazdy testowej na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO – wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia lub sprzeciwu wobec przetwarzania w tym sprzeciwu wobec przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.autogt.pl/polityka-prywatnosci/

  Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez AutoGT Sp. z o.o. działań marketingowych polegających na informowania mnie o produktach i usługach dotyczących ofert, części i akcesoriów, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach na podane przeze mnie dane kontaktowe:
  Każdą ze zgód można wycofać w dowolnym momencie. Jednocześnie informujemy, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.