Usługi blacharsko-lakiernicze w Warszawie

W serwisie Centrum Dealerskiego AUTO GT wykonujemy zarówno naprawy mechaniczne, jak i usługi blacharsko-lakiernicze aut wszystkich marek. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się naprawą, wymianą i malowaniem elementów karoserii samochodowej, takich jak drzwi, błotniki, zderzaki i wiele innych. Jeśli szukasz lakiernika lub blacharza w Warszawie – dobrze trafiłeś! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie naprawy wykonasz w serwisie AUTO GT. 

Usługi lakiernicze 

Samochodowe usługi lakiernicze są wykonywane między innymi wtedy, kiedy samochód uległ uszkodzeniu na skutek wypadku, kolizji lub innego zdarzenia, które wpłynęło na jego wygląd, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Nasi doświadczeni lakiernicy samochodowi posiadają dużą wiedzę w zakresie napraw różnych typów powierzchni i z powodzeniem poradzą sobie z najróżniejszymi wyzwaniami.   

W jakiej sytuacji warto odwiedzić lakiernika samochodowego w Warszawie?

 • Zarysowania i wgniecenia – jeśli na powierzchni samochodu znajdują się zarysowania lub wgniecenia, których nie da się usunąć polerowaniem, warto udać się do serwisu blacharsko-lakierniczego. Nasi specjaliści wyrównają powierzchnię lakieru i wypełnią wgniecenia, a następnie pomalują samochód, aby przywrócić mu pierwotny wygląd.
 • Korozja – w przypadku, gdy na karoserii samochodu pojawiły się oznaki korozji, takie jak rysy, odklejający się lakier lub rdza, koniecznie trzeba udać się do lakiernika samochodowego. Korozja może szybko się rozprzestrzeniać i prowadzić do poważniejszych uszkodzeń.
 • Zmiana koloru – jeśli chcesz zmienić kolor swojego samochodu, lakiernik samochodowy będzie w stanie przeprowadzić tę zmianę w sposób profesjonalny, bezpieczny oraz dający estetyczny i trwały efekt. 
 • Potrzeba odświeżenia lakieru – jeśli lakier samochodu traci swoją pierwotną intensywność koloru lub pojawiają się na nim drobne rysy, warto rozważyć odświeżenie lakieru w celu przywrócenia mu blasku. 
 • Chęć zabezpieczenia karoserii samochodu powłoką ceramiczną

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompleksowej naprawy powypadkowej, czy odświeżenia lakieru jednego elementu samochodu, nasi specjaliści dokonają naprawy aut wszystkich marek z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów lakierniczych. Usługi Serwisu Centrum Dealerskiego AUTO GT w Warszawie to gwarancja, że Twój samochód będzie wyglądał najlepiej, jak to tylko możliwe! 

Cennik usług lakierniczych 

Ile kosztuje wykonanie usług lakierniczych w Warszawie? Cena napraw zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i rodzaj uszkodzenia karoserii, rodzaj farby, jaki ma być zastosowany, a także jakość wykonywanych usług – w tym od doświadczenia i umiejętności specjalisty oraz użytych materiałów. To z tych powodów ceny usług lakierniczych w Warszawie różnią się w zależności od konkretnego warsztatu.  

Koszt usług lakierniczych nie należy do najniższych, ale musimy wziąć pod uwagę, że wymagają one bardzo dużej ilości pracy. W zależności od konkretnego przypadku, samochód należy przygotować pod kątem blacharskim (oczyścić go z rdzy, oszlifować, odtłuścić), nałożyć podkłady, zmatowić, odtłuścić i dopiero po wszystkich tych czynnościach wstępnych rozpocząć można lakierowanie kolorem. Profesjonalny serwis lakierniczy nie pominie żadnego z tych etapów, dzięki czemu efekt będzie lepszy wizualnie i zdecydowanie bardziej trwały. 

Ile więc kosztują usługi lakiernicze w Warszawie?

 • Koszt lakierowania całego samochodu, w zależności od jego segmentu i rodzaju farby, może wahać się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. 
 • Koszt lakierowania poszczególnych elementów karoserii samochodów osobowych to zazwyczaj kilkaset złotych – w przypadku malowania dachu zapłacimy jednak więcej. 

Usługi blacharskie 

Usługi blacharskie są niezbędne w przypadku poważniejszych uszkodzeń karoserii pojazdu, potrzeby wymiany jej elementów, pojawienia się rdzy oraz w zakresie przygotowania karoserii do malowania. 

Z usług blacharskich skorzystać należy, kiedy potrzebujemy:

 • Naprawy uszkodzeń karoserii, takich jak wgniecenia, zgniecenia, deformacje itp. Wówczas konieczne jest przywrócenie oryginalnego kształtu i wyglądu samochodu. 
 • Usunięcia rdzy – rdza może powodować poważne uszkodzenia karoserii, dlatego powinna być ona usunięta przez blacharza jak najszybciej po wystąpieniu takiego problemu. W naszym serwisie blacharsko-lakierniczym zajmiemy się usunięciem rdzy, naprawą uszkodzonej powierzchni oraz malowaniem samochodu. 
 • Wymiany poszczególnych elementów karoserii – czasami w przypadku poważniejszych uszkodzeń, konieczna jest wymiana całych elementów karoserii. W serwisie AUTO GT wymienimy uszkodzone części na nowe, oryginalne, czyli pochodzące od producenta. 
 • Przygotowania karoserii do malowania – przed malowaniem samochodu, blacharz musi przygotować karoserię, naprawiając wszelkie uszkodzenia i wyrównując powierzchnię. Tylko wtedy lakiernik będzie mógł wykonać swoją pracę i nałożyć farbę na pojazd.

W naszym serwisie zajmujemy się naprawami blacharsko-lakierniczymi samochodów wszystkich marek przy zastosowaniu oryginalnych części i najwyższej jakości materiałów, a także likwidacją szkód komunikacyjnych w systemie gotówkowym i bezgotówkowym. Oferujemy także pokolizyjne badania pojazdów, w których zostały uszkodzone elementy układu kierowniczego, hamulcowego lub nośnego. Posiadamy szeroką gamę samochodów zastępczych, więc z pewnością wybierzesz dla siebie wygodną alternatywę na czas naprawy swojego auta. 

Cennik usług blacharskich 

Ile kosztuje wykonanie usług blacharskich w Warszawie? Cena ostateczna, podobnie jak w przypadku usług lakierniczych, zależeć będzie od rodzaju uszkodzenia karoserii, rodzaju i wielkości pojazdu czy też doświadczenia specjalistów oraz jakości użytych części. Zwykle jednak koszt usunięcia pojedynczego wgniecenia wyniesie kilkaset złotych. W przypadku małych wgnieceń (do 3 cm) będzie to ok. 200-300 zł, dla większych wgnieceń cena będzie wyższa. Najwięcej zapłacimy za głębokie i liczne wgniecenia, na przykład po gradobiciu oraz za wymianę uszkodzonych elementów karoserii na nowe. 

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej