Szukasz samochodu do firmy? Sprawdź, na co zwrócić uwagę

Skompletowanie firmowej floty nie należy do najłatwiejszych zadań. Kluczowy jest przede wszystkim wybór właściwego modelu, który sprosta oczekiwaniom codzienności w twoim przedsiębiorstwie. Na co zwrócić uwagę, kiedy szukasz firmowego samochodu?

Komfort jazdy, przestrzeń załadunkowa, a może tania eksploatacja? W każdym przedsiębiorstwie mogą panować inne priorytety przy wyborze firmowego auta. Omówimy każdy z nich, żeby ułatwić ci podjęcie optymalnej decyzji.

Czego oczekujemy od firmowego samochodu?

Wybór pojazdu, który zostanie zakupiony, wynajęty lub wzięty w leasing na potrzeby firmy, determinuje branża. Z tego względu budowlańcy decydują się przede wszystkim na auta dostawcze i terenowe, natomiast przedstawiciele handlowi robią dziesiątki tysięcy kilometrów rocznie w sprawdzonych modelach, które słyną z bezawaryjności. Z tego względu każdy przedsiębiorca może mieć inne oczekiwania względem samochodu. Kiedy poszczególne kryteria mają największą wagę?

Auto GT Samochody nowe Auto GT Hyundai & Mitsubishi

Komfort jazdy to aspekt, który część przedsiębiorców pomija przy wyborze firmowego samochodu. Tymczasem przedstawiciele wielu zawodów większość swojego czasu pracy spędzają za kierownicą. W intensywne dni przejechanie kilkuset kilometrów i do tego załatwienie służbowych spraw jest niemałym wysiłkiem. Dlatego służbowy pojazd dla przedstawiciela handlowego lub innej osoby, której praca opiera się na jeździe, powinien być wygodny i bezpieczny. A jeśli jednocześnie w trasie ma niskie spalanie paliwa – mamy auto idealne. Dobrym przykładem takiego auta może być Hyundai i30 Wagon, który łączy w sobie nowoczesne wyposażenie, innowacyjne systemy bezpieczeństwa oraz oszczędną jazdę. Ponadto plusem tego modelu jest obszerny bagażnik, dzięki któremu to świetne auto na trasę, uwzględniającą przewóz rzeczy.

Zwróć uwagę na eksploatację

Kupując lub leasingując auto firmowe, warto pamiętać o kosztach eksploatacji. Wszelkiego rodzaju naprawy powinny przebiegać sprawnie i szybko, ważna jest również dostępność części samochodowych. Dobrze mieć do dyspozycji zaufany serwis samochodowy, który sprawnie dokona wszelkich napraw i rutynowych przeglądów. Wszyscy przedsiębiorcy z Warszawy i okolic, którzy zdecydują się wybrać auta marki Hyundai do swojej firmowej floty, mogą korzystać z usług serwisu Auto GT, gdzie korzystamy z oryginalnych części i wiedzy naszych mechaników. W Auto GT znajdziesz również bogatą ofertę finansowania, w tym leasing oraz wynajem długoterminowy.

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Odświeżony design i przyciągająca wzrok paleta kolorów – to zmiany, które w pierwszej kolejności zauważmy w nowej odsłonie modelu i20. Co jeszcze kryje w sobie to małe auto miejskie ze stajni Hyundaia? Lifiting Hyundaia i20 nie obejmuje wyłącznie wyglądu zewnętrznego....

czytaj dalej
Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Serwis klimatyzacji to jedno z miejsc, które warto odwiedzić przed pierwszą w roku falą upałów. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie komfort podróży, ale również zadbamy o swoje zdrowie. Co warto zrobić przed latem w przypadku klimatyzacji samochodowej? Klimatyzacja...

czytaj dalej
SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

Auta z nadwoziem typu SUV należą do najpopularniejszych aut sprzedawanych na całym świecie. Większe i bardziej masywne klasyczne SUV-y dominują poza miastami, natomiast w korkach lepiej radzą sobie crossovery. Co jeszcze różni te dwa typy nadwozia? W 2021 roku prawie...

czytaj dalej