Konkurs VR

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu 🔽


  Administratorem Państwa danych osobowych jest AutoGT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 95, 00-052 Warszawa.
  Państwa dane będą przetwarzane w celu umówienia i zrealizowania zamówionej usługi jazdy testowej na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO – wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia lub sprzeciwu wobec przetwarzania w tym sprzeciwu wobec przetwarzania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.autogt.pl/polityka-prywatnosci/

  Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez AutoGT Sp. z o.o. działań marketingowych polegających na informowania mnie o produktach i usługach dotyczących ofert, części i akcesoriów, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach na podane przeze mnie dane kontaktowe:
  Każdą ze zgód można wycofać w dowolnym momencie. Jednocześnie informujemy, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.