KONA Electric N Line nadaje elektrycznej jeździe sportowy styl

Hyundai Motors prezentuje nową KONĘ Electric N Line, łączącą elektryfikację z dynamicznym designem. Ta wersja zawiera charakterystyczne elementy linii N, dostępne teraz dla wszystkich układów napędowych. To pierwszy zelektryfikowany model marki Hyundai, który otrzymuje sportowy pakiet N Line.

Nową KONĘ N Line cechuje sportowy design i daleki zasięg. Elementy N Line to unikalne zderzaki, listwy progowe, 19-calowe koła i ekskluzywne logo N Line. Wnętrze oferuje sportowe fotele, estetyczne szwy oraz detale na kierownicy. Jest to idealny samochód dla osób ceniących sobie sportowy styl w połączeniu z osiągami, które często towarzyszą samochodom elektrycznym. Kona wpisuję się w ten pożądany trend.

Hyundai wprowadza rozwiązania N Line do wszystkich wariantów nowej KONA, czyniąc ją wszechstronną opcją. Bez względu na wybór układu napędowego – spalinowy, hybrydowy czy elektryczny – kierowcy mogą teraz cieszyć się sportowym designem i innowacyjnym podejściem marki do zrównoważonego rozwoju.”

Produkcja rozpocznie się w lutym 2024 r., z premierą na europejskich drogach już tej wiosny.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej