Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Odświeżony design i przyciągająca wzrok paleta kolorów – to zmiany, które w pierwszej kolejności zauważmy w nowej odsłonie modelu i20. Co jeszcze kryje w sobie to małe auto miejskie ze stajni Hyundaia?

Lifiting Hyundaia i20 nie obejmuje wyłącznie wyglądu zewnętrznego. Samochód otrzymał również szereg nowoczesnych rozwiązań, które wiodą prym nie tylko w tej klasie pojazdów. Hyundai Motor zaprezentował nowego i20, a my sprawdzamy, które nowości są najbardziej interesujące.

Nowy Hyundai i20 bardziej sportowy

Zmiany, jakie koncern przedstawił w związku z modelem i20 to konsekwencja nowej myśli designerskiej twórców Hyundaia. Nieco bardziej sportowa i agresywna linia nadwozia nawiązuje do elektrycznych modeli oraz większej dynamiki, jaką charakteryzują się Hyundaie w najświeższym wydaniu.

Najwięcej zmian zauważymy w kształcie i wzorze przedniego zderzaka oraz osłony chłodnicy. Przeprojektowany został także tylny zderzak oraz światła. Uwagę zwracają także nowe, 16- i 17-calowe obręcze kół. Ulepszenia objęły również inne elementy nadwozia, które teraz są bardziej sportowe, ale wciąż eleganckie. Z pewnością nowy Hyundai i20 bardziej wyróżnia się jako małe auto miejskie.

Nie można pominąć również gamy kolorystycznej. Nowy Hyundai i20 promowany był w efektownym, limonkowym kolorze z czarnym dachem. Oprócz tego model dostępny będzie w nowych barwach: Lucid Lime Metallic, Lumen Grey Pearl i Meta Blue Pearl. Ofertę uzupełnią dotychczas oferowane kolory: Atlas White, Phantom Black Pearl, Aurora Grey Pearl, Dragon Red Pearl i Mangrove Green Pearl.

Wnętrze nowego Hyundaia i20

Efektowna kolorystyka w dyskretny sposób wdziera się także do wnętrza, co nadaje nowej wersji modelu i20 nowoczesnego klimatu. Nieco bardziej sportowy charakter zyskały także kierownica oraz przednie fotele. Ale tym, co najbardziej przyciąga we wnętrzu nowego Hyundaia i20 jest technologia.

Odświeżona wersja dobrze znanego modelu imponuje przede wszystkim łącznością. Odpowiadają za to cyfrowe zegary z 4,2-calowym wyświetlaczem LCD, gniazda USB typu C, system eCall drugiej generacji oparty na sieci 4G oraz możliwość aktualizacji map w trybie Over-the-Air (OTA). Główny ekran systemu multimedialnego podobnie jak w poprzedniej wersji działa płynnie z interfejsami Apple CarPlay i Android Auto, bezprzewodową ładowarką oraz najnowszą wersją funkcji Bluelink.

W standardzie znajdziemy teraz więcej systemów bezpieczeństwa Smart Sense, co oznacza, że każdy egzemplarz wyposażony jest m.in. w asystenta unikania kolizji czołowych (FCA). Jeśli chcesz obejrzeć nowego Hyundaia i20 z bliska, odwiedź salon Hyundai Warszawa Auto GT przy ul. Połczyńskiej 95.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej