Hyundai Abonament

Samochód w Abonamencie?

Ciesz się nowym Hyundaiem, ale bez konieczności kupowania samochodu. Opłata abonamentowa o stałej wysokości pozwala korzystać z najnowszych modeli Hyundaia bez zmartwień, opłat wstępnych i ukrytych kosztów. Ponadto abonament pozwala na wymianę samochodu na nowy od 24 do 60 miesięcy.

Wybierz Abonament dla siebie

Aby cieszyć się zawsze nowym i niezawodnym samochodem w ramach programu Hyundai Abonament, nie musisz być przedsiębiorcą – wystarczy złożyć dokumentację dot. dochodów i zobowiązań. Na koniec umowy zwracasz swojego Hyundaia i możesz kontynuować uczestnictwo w programie, zawierając nową umowę na nowy samochód na korzystnych warunkach. Podczas zmiany samochodu możesz wybrać inny model i wersję.

Pobierz tabelę rat 2021

Hyundai i20 dla nauczycieli

Pełna obsługa w cenie.

Wybierając Abonament Hyundai skupiasz się na korzystaniu z auta i przyjemnej jeździe. Opłata abonamentowa obejmuje kompleksową obsługę serwisową, ubezpieczenia oraz koszt opon zimowych i ich wymian, pozostawiając w gestii użytkownika jedynie pokrycie kosztów paliwa oraz codzienne czynności przy obsłudze pojazdu jak np. uzupełnianie płynu do spryskiwaczy czy wymiana żarówek reflektorów w razie potrzeby.

Atrakcyjne finansowanie

Stała miesięczna rata najmu.

Pakiety serwisowe

Pełna obsługa techniczna (badania techniczne, przeglądy i naprawy eksploatacyjne), pakiet ubezpieczeń OC i AC, pakiet opon (zakup, wymiana, przechowanie).

Samochód zastępczy

Samochód zastępczy tej samej klasy co wynajmowany, bez limitu zdarzeń. Na czas naprawy mechanicznej, a także podczas przeglądu oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

Likwidacja szkód

Naprawa pojazdu w autoryzowanych warsztatach sieci Hyundai oraz monitorowanie i raportowanie szkód online.

Assistance 24/7

Assistance 24H / 7 dni w tygodniu bez limitu odległości. Gwarantowana pomoc w podróży.

Karty paliwowe

Karty sieci Shell, Orlen and Routex (BP i Circle K) oraz dodatkowy rabat na paliwo oraz usługi

Co zyskujesz?

Wygoda

  • Nowy samochód
  • Pakiet przeglądów i napraw w cenie
  • Stała miesięczna rata

Czas

  • Proste procedury
  • Aplikacja mobilna ułatwiająca kontakt

Pieniądze

  • Brak opłaty wstępnej
  • Nie musisz martwiść się utratą wartości auta
  • Na koniec umowy oddajesz auto i wybierasz nowe

Zobacz także: