Hyundai TUCSON wśród najczęściej wybieranych aut w Polsce

Koncern Hyundai chwali się wynikami sprzedaży swoich modeli. Wśród nich prym wiedzie Hyundai TUCSON. SUV z Korei Południowej jest również w czołówce najchętniej kupowanych aut w Polsce.

Baza danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców dostarczyła wyników sprzedaży aut w Polsce. W czołówce najchętniej wybieranych marek znalazł się Hyundai, a jednym z najczęściej kupowanych modeli okazał się TUCSON.

Hyundai z rekordowym wzrostem

Po przestoju związanym z pandemią, rynek motoryzacyjny powoli się stabilizuje. Co prawda nadal pojawiają się problemy z łańcuchem dostaw, a tym samym wydłużają się kolejki po nowe auta, jednak w wynikach sprzedaży nie widać drastycznych wahań. Miesięczne statystyki sprzedażowe przedstawił niedawno CEPiK. W sierpniu, porównując rok do roku, największy wzrost sprzedaży z podziałem na marki zanotował Hyundai. Koreański koncern może pochwalić się wynikiem o 7,14% wyższym niż w 2021 roku. Na drugim biegunie znalazła się Skoda. Zainteresowanie modelami słowackiej marki spadło aż o 28,47%.

Hyundai TUCSON w czołówce najchętniej kupowanych samochodów osobowych

Południowokoreański koncern coraz silniej zaznacza swoją pozycję na polskim rynku sprzedaży nowych samochodów. Auta marki Hyundai od dłuższego czasu utrzymują się w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych modeli. Sierpień nie był wyjątkiem. Drugim najchętniej kupowanym samochodem przez firmy był Hyundai i30, natomiast piątym najczęściej kupowanym autem przez klientów indywidualnych był Hyundai TUCSON. Opinie, które od lat stawiają tego SUV-a w dobrym świetle, procentują w wynikach sprzedaży nowych aut.

Auto GT Samochody nowe Auto GT Hyundai & Mitsubishi

Najnowszy TUCSON dostępny jest w ciekawych wariantach. Oprócz tradycyjnej jednostki z silnikiem benzynowym, SUV Hyundaia dostępny jest również w odsłonie hybrydowej, a także jako popularna hybryda plug-in. Nowa, ekonomiczna w eksploatacji wersja modelu TUCSON podbiła serca kierowców w całej Europie. Auto zmieniło się nie tylko pod maską. Odświeżeniu uległa także stylistyka tego nowoczesnego auta, które może poruszać się w trybie elektrycznym.

Co jeszcze oferuje w wersji plug-in Hyundai TUCSON? Cena obejmuje 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, a także 8-letnią ochronę na baterię wysokiego napięcia. Wyróżniają się również nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które nieustannie dbają o kierowcę, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Sprawdź możliwości wszystkich modeli, odwiedzając salon Hyundai Auto GT Warszawa.

Usługi blacharsko-lakiernicze w Warszawie

Usługi blacharsko-lakiernicze w Warszawie

W serwisie Centrum Dealerskiego AUTO GT wykonujemy zarówno naprawy mechaniczne, jak i usługi blacharsko-lakiernicze aut wszystkich marek. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się naprawą, wymianą i malowaniem elementów karoserii samochodowej, takich jak drzwi,...

czytaj dalej
Jak zaoszczędzić paliwo w czasie wakacyjnych wyjazdów?

Jak zaoszczędzić paliwo w czasie wakacyjnych wyjazdów?

Z powodu inflacji tegoroczne wakacje będą jednymi z najdroższych w ostatnich latach. W związku z tym coraz częściej zaczynamy szukać oszczędności. Żeby jednak nie rezygnować z upragnionego wyjazdu podpowiadamy, jak zaoszczędzić paliwo. Lato to jak zwykle okres, kiedy...

czytaj dalej