Hyundai TUCSON – najbardziej kompaktowy SUV

Pierwsza wersja Hyundaia TUCSON pojawiła się na rynku w 2004 roku. Od tego czasu ten kompaktowy SUV na dobre zagościł w czołówce najchętniej wybieranych aut z tego segmentu. Najnowsza odsłona TUCSONA cieszy się równie dużym zainteresowaniem.

Po rekordowym 2021, 2022 rok to również udany czas dla tego modelu. Zarówno Hyundai TUCSON Hybrid, jak i wersja spalinowa notują znakomite wyniki sprzedaży, a także zgarniają prestiżowe nagrody. Z czego wynika popularność tego auta?

Marzy ci się SUV? Auto Hyundaia z rekordami sprzedaży

Jak pokazują statystyki, ogłoszenia zatytułowane „Hyundai TUCSON na sprzedaż” nie czekają długo na zainteresowanie klientów. Jak zapewnił Andreas-Christoph Hofmann – Wiceprezes ds. Marketingu i Produktu w Hyundai Motor Europe, w pierwszym kwartale 2022 roku TUCSON był najczęściej rejestrowanym SUV-em w 27 krajach Europy. Od wspomnianego we wstępie 2004 roku, kiedy zadebiutował pierwszy TUCSON, sprzedano już prawie 1,5 miliona egzemplarzy.

Auto GT Samochody nowe Auto GT Hyundai & Mitsubishi

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się najnowsza generacja Hyundaia TUCSON. Muskularna linia nadwozia, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, znakomite jednostki napędowe, a przy tym kompaktowy rozmiar sprawiają, że TUCSON należy do najczęściej spotykanych przedstawicieli swojego segmentu na Starym Kontynencie. A jeżeli marzą ci się jeszcze lepsze osiągi, inżynierowie Hyundaia przygotowali niedawno wyjątkową linię N, w której znajdziemy także model TUCSON. Posiadający sportowe zacięcie Hyundai TUCSON N Line dołączył do standardowej wersji tego samochodu oraz niezwykle wydajnego modelu TUCSON Hybrid. A jeśli zastanawiasz się, jaki wariant hybrydowego napędu wybrać, koniecznie przeczytaj artykuł „Jak działają auta hybrydowe?” na naszym blogu.

Dlaczego zamiana na SUV Hyundaia to dobry wybór?

Opinie na temat Hyundaia TUCSON są od lat pozytywne. Produkowane w czeskich i tureckich fabrykach SUV-y charakteryzują się jako bezawaryjne i wytrzymałe pojazdy, które wytrzymają znacznie więcej, niż tylko weekendowy wyjazd za miasto. Zresztą tam, gdzie powstaje TUCSON, również jest doceniony. Niedawno przedstawiciele Hyundai Motor Group odebrali nagrodę dla „Samochodu Roku 2022” w Turcji.

Auto GT Samochody nowe Auto GT Hyundai & Mitsubishi

Nowe modele TUCSON dostępne w salonie Auto GT sprzedawane są z pięcioletnią gwarancją bez limitu kilometrów, a w przypadku hybrydy baterie objęte są ośmioletnią ochroną. W połączeniu z niezawodną jednostką napędową oraz nowoczesnymi systemami ochrony kierowcy i pasażerów, Hyundai TUCSON to obecnie znakomity wybór dla osób, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej