Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%.

W planach na obecny rok znajdują się wprowadzenie nowych modeli. Będą to flagowy SUV SANTA FE piątej generacji i elektryczny IONIQ 5 N. Modele TUCSON i model i30 zostaną odświeżone, a także pojawi się elektryczna wersja N line dla KONA.

W ofercie noworocznych ofert specjalnych znajdują się korzyści dla modeli TUCSON Hybrid, Plug-in Hybrid oraz KONA. Dojdą do tego także promocyjne upusty dla samochodów elektrycznych IONIQ 5 i IONIQ 6, wraz z ładowarką Hyundai WallBox dostępną już za 1zł.

W nadchodzących latach można spodziewać się po Hyundai’u wiele nowości. Aktywnie rozwijają w tej chwili wiele ambitnych projektów, takich jak rozwój modeli “N”, czyli samochodów które charakteryzują sportowe osiągi”, oraz pracę nad usprawnianiem technologii ich gamy zelektryfikowanych pojazdów. Hyundai przez ostatnie lata wiedzie prym na obu płaszczyznach, o czym świadczą ich najróżniejsze zwycięstwa i wyróżnienia. Bardzo możliwe, że kolejne olbrzymie niespodzianki i rewolucje przemysłu samochodowego wyjdą właśnie od koreańskiego producenta.

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej