Wyjątkowa oferta cenowa aut Hyundai w Warszawie

Ostatni kwartał roku to jak zawsze intensywny czas atrakcyjnych cen w salonach samochodowych. Sprawdź, jakie promocje przygotował Hyundai i poznaj zalety modeli, które w Auto GT możesz nabyć taniej.

Przestronne auto miejskie, nowoczesny samochód elektryczny, a może popularny SUV – modele marki Hyundai są teraz dostępne w niższych cenach, w przypadku Hyundaia KONA Electric możesz skorzystać również z dofinansowania w ramach programu „Mój Elektryk”.

Hyundai i30 Wagon – rodzinne auto z upustem do 5000 zł.

Hyundai i30 Wagon

Hyundai i30 Wagon szybko ugruntował sobie pozycję wśród segmentu aut rodzinnych. Przestronne wnętrze, funkcjonalny bagażnik, a przede wszystkim bogaty wybór systemów zabezpieczeń sprawiły, że i30 Wagon to interesujący wybór w gamie aut kombi. Promocja, z której obecnie można skorzystać pozwala zaoszczędzić aż 7000 zł, a także skorzystać z wygodnego systemu finansowania. W zamian możesz wyjechać z salonu nowym Hyundaiem i30 Wagon z pięcioletnią gwarancją bez limitu kilometrów, który wyposażono w najnowsze rozwiązania technologiczne dla bezpieczeństwa.

Hyundai TUCSON Nowej Generacji – teraz w promocyjnej cenie

Hyundai TUCSON Nowej Generacji

Najnowsza odsłona modelu TUCSON to z pewnością jeden z najlepiej wyglądających SUV-ów na rynku. Dynamiczna, nowoczesna stylistyka idzie w parze z osiągami. Hyundai TUCSON dysponuje szeroką gamą jednostek napędowych. Możesz wybierać między silnikiem benzynowym i wysokoprężnym z 48-woltowym układem hybrydowym, hybrydą i hybrydą plug-in. Innowacyjna jest nie tylko linia nadwozia. TUCSON posiada najnowsze systemy bezpieczeństwa, a układ napędowy został zaprojektowany z myślą o komfortowej, ale też dynamicznej jeździe. Teraz SUV Hyundaia dostępny jest w niższej cenie, a suma korzyści może wynieść aż 8000 zł.

Pierwszy elektryczny Hyundai z pakietem korzyści

KONA Electric

Kompaktowy crossover Hyundai KONA zdobył już zaufanie kierowców, jednak teraz przeszedł rewolucyjną zmianę, gdyż najnowsza wersja to pierwszy samochód elektryczny od południowokoreańskiego koncernu. Zasięg nowego modelu wynosi aż 449 km, a na stacji szybkiego ładowania możesz naładować akumulator do 80% w mniej niż godzinę. Hyundai KONA Electric dostępna jest obecnie w atrakcyjnej cenie, a ponadto możesz skorzystać z programu dopłat „Mój Elektryk” i uzyskać aż 27 000 zł dofinansowania. Potem wystarczy już tylko cieszyć się swoim nowym Hyundaiem KONA Electric z pięcioletnią gwarancją bez limitu kilometrów i ośmioletnią gwarancją na baterię wysokiego napięcia.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej