Ubezpieczenie na życie od Hyundai.

Zakup samochodu nierzadko wiąże się z poważnym wydatkiem, na który możemy sobie pozwolić tylko dzięki stabilnej pracy i regularnym zarobkom. Hyundai wprowadza własną ofertę ubezpieczeń na wypadek straty dochodów oraz na życie.

Każdy duży zakup obarczony jest pewnym ryzykiem. Dlatego aby zachować płynność finansową w przypadku czarnego scenariusza jak utrata pracy lub śmierć w rodzinie, Hyundai przygotował rozwiązanie dedykowane klientom, którzy kupili auto na raty lub w leasingu.

Ubezpieczenie od utraty pracy.

Systemy ratalne są bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które posiadają stabilne źródło dochodów w postaci pracy na etat lub prowadzeniem działalności gospodarczej. Niekiedy jednak z dnia na dzień możemy zostać bez pracy, a zatem również bez pieniędzy na spłatę zobowiązania. Hyundai wraz z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. oferuje ubezpieczenie od utraty dochodu z tytułu pracy, kontraktu menadżerskiego lub zamknięcia działalności gospodarczej. Zakres ubezpieczenia zapewnia również odszkodowanie za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie NNW to obecnie standard na wielu płaszczyznach naszej codzienności. Warto zastanowić się nad takim zabezpieczeniem również w przypadku zakupionego samochodu.

Na czym polega ubezpieczenie na życie od Hyundai Finance?

Teraz klienci marki Hyundai mogą skorzystać z ubezpieczenia na życie, które dostępne jest u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Dzięki temu możliwe jest zabezpieczenie się przed czarnym scenariuszem, który wiąże się nie tylko z niepowetowaną stratą, ale również zobowiązaniami finansowymi, które trudno spłacić. Odszkodowanie za śmierć w wypadku pozwala uregulować raty za samochód, dzięki czemu bliscy nie będą musieli obawiać się, że nie będzie ich stać na dotychczasowy standard życia. Na co bierzemy ubezpieczenie w Hyundai? Oferta dostępna jest w trzech wariantach, które różnią się zakresem ochrony. Podstawowy zapewnia odszkodowanie w przypadku utraty życia ubezpieczonego. Pakiet rozszerzony uwzględnia również poważne zachorowania, które często wymagają dodatkowych nakładów finansowych. W pakiecie maksymalnym z kolei znajdziemy dodatkowo ochronę w przypadku NNW oraz ubezpieczenie od trwałej i całkowitej niezdolności do pracy. Ochrona może trwać do 75. roku życia ubezpieczonego.

Ochrona finansowa siebie oraz bliskich to ważny aspekt, o którym nie należy zapominać przy dokonywania poważnych decyzji finansowych, takich jak zakup nowego samochodu. Poznaj auta marki Hyundai dostępne w Auto GT od ręki i sprawdź, na jakie warunki finansowania możesz liczyć.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej