Prezenty świąteczne dla miłośników samochodów.

Wybór świątecznych prezentów nieraz może przyprawić o ból głowy. Nieco łatwiej dobrać podarunek dla osoby, która ma określone hobby lub pasję. A jaki prezent dla kierowcy czy miłośnika motoryzacji będzie ciekawym wyborem?

Pomysł na prezent świąteczny dla fana motoryzacji można znaleźć zarówno w niewielkim przedziale budżetowym, jak i w przypadku kiedy chcemy sprawić obdarowanemu wyjątkową przyjemność. Sprawdź jakie prezenty świąteczne dla osoby, która lubi samochody wybrać.

Budżetowe prezenty motoryzacyjne.

Przy okazji firmowej gwiazdki pracownicy często robią sobie drobne upominki. Budżetowe prezenty motoryzacyjne to również dobry pomysł na podarunek dla kogoś, kogo słabo znamy, ale wiemy, że interesuje się samochodami. Sprawdzony prezent dla kierowcy to naturalnie zestaw kosmetyków samochodowych, dzięki którym zadba o swoje cztery kółka. Można wybrać kosmetyki samochodowe do karoserii albo postawić na detailig wnętrza i kupić specjalny zestaw lub po prostu odkurzacz samochodowy. Niedrogim prezentem świątecznym dla fana motoryzacji będzie również brelok. Warto jednak znać model samochodu, którym obdarowany jeździ na co dzień. Młodszym miłośnikom motoryzacji, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy możesz sprezentować model samochodu do składania, który będzie fantastyczną ozdobą w pokoju.

Wymarzone prezenty świąteczne dla kierowcy.

Przejdźmy teraz do prezentów większego kalibru. Osobom, które cenią sobie funkcjonalność z pewnością spodoba się wideorejestrator samochodowy z szerokokątnym obiektywem oraz skutecznym trybem nocnym. W ten sposób możesz pokazać, że troszczysz się o bezpieczeństwo obdarowanego lub obdarowanej. Podobnie jak w przypadku podarowania dodatkowego systemu ochrony auta. Więcej na ten temat przeczytaj w naszym artykule „Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?”. Zamiast kosmetyków do auta możesz również kupić jako prezent voucher na usługę detailingową. Po takim czyszczeniu kierowca poczuje się zupełnie inaczej w swoim starym samochodzie. Możesz też sprezentować inne usługi, jak chociażby ozonowanie i odgrzybianie dostępne w serwisie AUTO GT.

Modnym prezentem motoryzacyjnym jest również voucher na jazdę po torze. Możesz zaprosić bliską osobę na tor w własnym aucie lub skorzystać z usług specjalnych firm, które udostępniają kierowcom na tor np. znane samochody sportowe. Ciekawym prezentem może być również wypożyczenie praktycznie nowego auta na weekend lub inny okres. Usługi tego typu świadczy wypożyczalnia GT RENT w Warszawie. Możliwość tymczasowej zmiany starego auta na jeden z innowacyjnych modeli z pewnością dostarczy obdarowanemu wiele radości.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej