Hyundai IONIQ 5 wyróżniony przez ekspertów!

Chociaż elektryczny Hyundai IONIQ 5 obecny jest na rynku dopiero pół roku, już zdobywa pierwsze laury. Auto zdobyło prestiżowe nagrody w plebiscycie „The Best of Moto 2021”, zorganizowanym przez redakcję serwisu Moto.pl. A to nie koniec nagród dla tego innowacyjnego modelu.

Nowego Hyundaia docenili również fleet managerowie. IONIQ 5 został wyróżniony w kategorii Subiektywny Debiut Roku przez kapitułę Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych w  Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS.

IONIQ 5 nagrodzony za design roku.

Redakcja serwisu Moto.pl już po raz czwarty zorganizowała plebiscyt The Best of Moto. Hyundai IONIQ 5 został nagrodzony w kategorii „Design roku”. Południowokoreański koncern z pewnością wyróżnił się nowoczesną stylistyką, jaką prezentuje IONIQ 5. Ta symbolizuje nową erę, jaką stanowi elektromobilność na całym świecie. Jednocześnie w nadwoziu tego modelu znaleźć można wiele elementów, które od lat łączone są z marką Hyundai. Na przestrzeni lat samochody wyjeżdżające z fabryki w Seulu cechowały się minimalizmem i prostotą. Taki jest również IONIQ 5, reprezentując optymalną aerodynamikę i ponadczasowy wygląd. Uwagę przyciąga przedni zderzak, który ma charakterystyczny kształt litery V.

Auta z elektrycznej gamy IONIQ wyróżnia również wyjątkowy układ świateł Parametric Pixels. Teraz najładniejszy samochód 2021 roku i inne auta marki Hyundai dostępne są w specjalnej ofercie dla wybranych grup zawodowych.

Czy nowy Hyundai to przyszłość floty samochodowej?

Debiutujący w tym roku Hyundai IONIQ 5 znalazł również uznanie w oczach fleet managerów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kierowników Flot Samochodowych. Profesjonalny Test Flotowy (PTF) to projekt badawczy realizowany po raz dwunasty. Składa się trzech etapów i trwa łącznie 10 miesięcy. Z racji faktu, że IONIQ 5 pojawił się w salonach dopiero w czerwcu, auto nie było uwzględnione w żadnej z siedmiu podstawowych kategorii, obejmujących samochody elektryczne oraz hybrydy. Kapituła zwróciła jednak uwagę na Hyundaia, czego dowodem jest nagroda specjalna za „Subiektywny Debiut Roku”. To wyróżnienie może być zwiastunem przyszłorocznego lauru, tak jak to było w przypadku zeszłorocznego debiutanta – KIA Sorento.

IONIQ 5 doceniony został za innowacyjne rozwiązania, które wpływają na rozwój elektromobilności w Polsce. Nowoczesna konstrukcja, niekonwencjonalne rozwiązania technologiczne czy szybkie ładowanie – to tylko niektóre atuty, jakie oferuje Hyundai IONIQ 5. Zasięg do 481 km oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa to kolejne zalety, dzięki którym ten model tak szybko został dostrzeżony przez specjalistów branży motoryzacyjnej. Poznaj pełną ofertę modeli Hyundaia w Auto GT.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej