Hyundai TUCSON Nowej Generacji – wyposażenie, silnik, cena

Hyundai zaprezentował czwartą generację swojego flagowego SUV-a, czyli modelu TUCSON. Jak prezentuje się jego odświeżona stylistyka i co kryje się pod maską? Dowiedz się co potrafi Hyundai TUCSON Nowej Generacji.

Szeroka gama jednostek napędowych oraz cała kawalkada systemów bezpieczeństwa – to z pewnością wyróżnia najnowszą wersję na tle konkurencji. Nowy Hyundai TUCSON imponuje też nowoczesną stylistyką, która doskonale pasuje do innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Ciekawe rozwiązania napędu hybrydowego.

Południowokoreański koncern potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, serwując szeroką gamę napędów hybrydowych, dostępnych w poszczególnych modelach. Nie inaczej jest w przypadku nowego TUCSONa, którego możemy kupić w jednym z trzech hybrydowych wariantów napędowych. TUCSON może mieć 1,6-litrowy silnik benzynowy T-GDI oraz silnik elektryczny o mocy 44,2 kW, który zapewnia optymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa. Połączenie to może występować w postaci klasycznej hybrydy lub typu Plug-in. Wreszcie możemy postawić na sprawdzony silnik wysokoprężny lub tradycyjną wersję benzynową bez elektrycznego wsparcia. Nowy Hyundai TUCSON może być twój już teraz, na dodatek w atrakcyjnej cenie. Sprawdź aktualne promocje Hyundaia i skorzystaj z upustów nawet do 25%.

Hyundai TUCSON – dane techniczne.

W nowej odsłonie TUCSON imponuje również bogactwem i zaawansowaniem systemów bezpieczeństwa. Uwagę zwraca np. asystent jazdy autostradowej HDA, czyli połączenie asystenta pasa ruchu z inteligentnym tempomatem. Teraz długa jazda autostradą nie będzie wyzwaniem dla kierowcy. System FCA pilnuje, żeby nasz Hyundai zahamował w porę, jeśli w aucie przed nami kierowca gwałtownie wciśnie pedał hamulca. Teraz rozwiązanie to wzbogacono o  funkcję skrętu na skrzyżowaniach, specjalnie skalibrowaną, aby zapobiegać zderzeniom czołowym podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniach. Bezpieczeństwo to również troska o innych uczestników ruchu. W tym celu w nowym TUCSONie znajdziemy system HBA, czyli automatyczne wykrywanie pojazdów jadących z naprzeciwka lub przed nami i zmiana świateł z drogowych na mijania. O kierowcę i pasażerów dba siedem poduszek powietrznych, w które wyposażony jest każdy Hyundai TUCSON. Spalanie w układach hybrydowych mocno uzależnione jest od stylu jazdy, ale koreańscy inżynierowie jeszcze bardziej zoptymalizowali ustawienia jednostek napędowych, żeby obniżyć spalanie przy jednoczesnym zachowaniu wysokich osiągów. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu układowi zmiennych czasów otwarcia zaworów (CVVD). Jeśli prowadzisz firmę, nowy Hyundai TUCSON Nowej Generacji może być twój w elastycznym leasingu Easy Move On, który zapewnia 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej