Hyundai – dlaczego warto wziąć kredyt Easy Move On?

Coraz częściej zmieniamy samochody, nawet te, które niedawno wyjechały wprost z salonu. Do potrzeb kierowców dostosował się Hyundai, który proponuje nowoczesny system finansowania samochodu dla osoby prywatnej Easy Move On.

Zakupy na raty znane są od lat, jednak model, w którym spłacasz jedynie część wartości towaru, to zupełna nowość. Tak działa finansowanie samochodu na raty Easy Move On w Hyundaiu. Dowiedz się jak to działa i jakie korzyści za sobą niesie.

Wymiana samochodu po czterech latach? Z Hyundaiem to możliwe.

Klienci indywidualni często z zazdrością patrzą na przedsiębiorców, którzy biorąc samochody w leasing, mogą po kilku latach oddać pojazd i sfinansować w ten sam sposób zakup nowszego modelu. Hyundai oferuje oczywiście leasing dla firm Easy Move On, ale ponadto południowokoreański koncern postanowił udostępnić taki sam model finansowania samochodu dla osoby prywatnej. W skrócie zakup auta na raty Easy Move On polega na spłacie jedynie części wartości pojazdu, a następnie wymianie na nowszy lub inny model. Klient ma gwarancję wartości odkupu, co oznacza, że salon przyjmie dotychczasowe auto bez konieczności dopłaty i umożliwi sfinansowanie zakupu kolejnego.

Jest to naturalnie jeden z wariantów. Równie dobrze można po upływie trzech lub czterech lat zdecydować o kontynuacji spłaty kredytu. Jeśli polubisz swojego Hyundaia i nie będziesz chciał się z nim rozstać, możesz dokończyć spłatę rat i cieszyć się samochodem przez wiele lat.

Dlaczego warto skorzystać z wymiany auta w ramach Easy Move On?

Nowy samochód to największy gwarant niezawodności. Nawet najlepsze części samochodowe z czasem zużywają się, dlatego większość kierowców tak bardzo ceni sobie komfort podróżowania pojazdem z niewielkim przebiegiem. W ramach kredytu Easy Move On, możesz zmieniać samochód co 2,3 albo 4 lata, dzięki czemu masz pewność, że cały czas poruszasz się praktycznie nowym autem.

Ponadto warto zwrócić uwagę na dynamicznie rozwijający się przemysł motoryzacyjny. Stoimy u progu ogromnej zmiany, jaką jest pojawienie się na rynku samochodów elektrycznych. Te cały czas są udoskonalane, dlatego kierowcy nie chcą pozostać w tyle z modelem, który będzie mniej wydajny od najnowszego produktu. Wymiana aut Easy Move On umożliwia niemal ciągły dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.

Nawet jeśli nie planujesz regularnie wymieniać samochodu, warto go dobrze poznać. Z Easy Move On możesz spędzić z wybranym autem nawet cztery lata, zanim podejmiesz decyzję o pozostaniu z nim na dłużej. To znacznie więcej niż jazda testowa przed ostatecznym zakupem.

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Odświeżony design i przyciągająca wzrok paleta kolorów – to zmiany, które w pierwszej kolejności zauważmy w nowej odsłonie modelu i20. Co jeszcze kryje w sobie to małe auto miejskie ze stajni Hyundaia? Lifiting Hyundaia i20 nie obejmuje wyłącznie wyglądu zewnętrznego....

czytaj dalej
Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Serwis klimatyzacji to jedno z miejsc, które warto odwiedzić przed pierwszą w roku falą upałów. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie komfort podróży, ale również zadbamy o swoje zdrowie. Co warto zrobić przed latem w przypadku klimatyzacji samochodowej? Klimatyzacja...

czytaj dalej
SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

Auta z nadwoziem typu SUV należą do najpopularniejszych aut sprzedawanych na całym świecie. Większe i bardziej masywne klasyczne SUV-y dominują poza miastami, natomiast w korkach lepiej radzą sobie crossovery. Co jeszcze różni te dwa typy nadwozia? W 2021 roku prawie...

czytaj dalej