Powłoki Ochronne w Auto GT

W Centrum Dealerskim Auto GT wprowadziliśmy nową usługę Ceramicznego Zabezpieczenia karoserii samochodów – zarówno nowych jak i używanych.

Powłoka ceramiczna chroni lakier auta na kilka sposobów.

Ten rodzaj zabezpieczenia posiada właściwości hydrofobowe, dzięki czemu woda nie osiada, a spływa po karoserii – co znacznie utrudnia wszelkim zanieczyszczeniom przyleganie do lakieru – dzięki temu wizyty na myjni mogą stać się rzadkością.

Dodatkowym atutem są właściwości antykorozyjne – lakier staje się bardziej odporny na ptasie odchody czy sól drogową. Powłoka ceramiczna wydobywa również głębię lakieru, nabiera on efektywnego wyglądu i staje się szklisty. Co więcej, dzięki powłoce ceramicznej nadwozie staje się bardziej odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu lakier nie będzie płowieć.

Zastosowanie powłoki ceramicznej na lakierze pozwala ograniczyć ryzyko pojawienia się mikrozarysowań czy odprysków. Nie oznacza to jednak, że karoseria będzie odporna na poważniejsze, mechaniczne uszkodzenia.

Dużym plusem powłoki ceramicznej jest jej trwałość  – w zależności od wybranego pakietu powłoka utrzymuje się na lakierze od 3 do 5 lat. Każdy z pakietów chroni gwarancja, ale jednym z jej warunków jest coroczny serwis powłoki ceramicznej. 

Więcej szczegółów odnośnie zakresu oferowanych usług oraz ich cennik zamieściliśmy na dedykowanej stronie.

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Odświeżony design i przyciągająca wzrok paleta kolorów – to zmiany, które w pierwszej kolejności zauważmy w nowej odsłonie modelu i20. Co jeszcze kryje w sobie to małe auto miejskie ze stajni Hyundaia? Lifiting Hyundaia i20 nie obejmuje wyłącznie wyglądu zewnętrznego....

czytaj dalej
Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Serwis klimatyzacji to jedno z miejsc, które warto odwiedzić przed pierwszą w roku falą upałów. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie komfort podróży, ale również zadbamy o swoje zdrowie. Co warto zrobić przed latem w przypadku klimatyzacji samochodowej? Klimatyzacja...

czytaj dalej
SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

Auta z nadwoziem typu SUV należą do najpopularniejszych aut sprzedawanych na całym świecie. Większe i bardziej masywne klasyczne SUV-y dominują poza miastami, natomiast w korkach lepiej radzą sobie crossovery. Co jeszcze różni te dwa typy nadwozia? W 2021 roku prawie...

czytaj dalej