Powłoki Ochronne w Auto GT

W Centrum Dealerskim Auto GT wprowadziliśmy nową usługę Ceramicznego Zabezpieczenia karoserii samochodów – zarówno nowych jak i używanych.

Powłoka ceramiczna chroni lakier auta na kilka sposobów.

Ten rodzaj zabezpieczenia posiada właściwości hydrofobowe, dzięki czemu woda nie osiada, a spływa po karoserii – co znacznie utrudnia wszelkim zanieczyszczeniom przyleganie do lakieru – dzięki temu wizyty na myjni mogą stać się rzadkością.

Dodatkowym atutem są właściwości antykorozyjne – lakier staje się bardziej odporny na ptasie odchody czy sól drogową. Powłoka ceramiczna wydobywa również głębię lakieru, nabiera on efektywnego wyglądu i staje się szklisty. Co więcej, dzięki powłoce ceramicznej nadwozie staje się bardziej odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu lakier nie będzie płowieć.

Zastosowanie powłoki ceramicznej na lakierze pozwala ograniczyć ryzyko pojawienia się mikrozarysowań czy odprysków. Nie oznacza to jednak, że karoseria będzie odporna na poważniejsze, mechaniczne uszkodzenia.

Dużym plusem powłoki ceramicznej jest jej trwałość  – w zależności od wybranego pakietu powłoka utrzymuje się na lakierze od 3 do 5 lat. Każdy z pakietów chroni gwarancja, ale jednym z jej warunków jest coroczny serwis powłoki ceramicznej. 

Więcej szczegółów odnośnie zakresu oferowanych usług oraz ich cennik zamieściliśmy na dedykowanej stronie.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej