Hyundai IONIQ 5 i TUCSON – auta z najnowszego filmu Spider-Man.

Historia samochodowych marek, które zapisały się na karatach kinematografii jest bardzo długa. Wystarczy wspomnieć o kultowych autach, którymi jeździł słynny agent James Bond. Teraz do grona samochodów, które wystąpiły w hollywoodzkich produkcjach dołączyły dwa modele Hyundaia.

Mowa o najnowszej produkcji z uniwersum Marvela, czyli „Spider-Man: Bez drogi do domu”, gdzie znany komiksowy super bohater zostaje zdemaskowany, a jego jedynym ratunkiem jest pomoc innej marvelowskiej postaci, czyli Doktora Strange’a.

Hyundai IONIQ 5 w kinowym hicie.

Produkcje na podstawie komiksów Stana Lee cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i za każdym razem przyciągają do kin miliony widzów. Dla przykładu nakręcenie ostatniego filmu z serii o Spider-Manie, czyli „Spider-Man: Daleko od domu” kosztowała 160 milionów dolarów, jednak zarobek na kinowych biletach wyniósł ponad miliard dolarów. Te liczby znakomicie pokazują, jak ogromnym oknem wystawowym może być obecność w takiej produkcji konkretnych marek. W przypadku najnowszego filmu o człowieku-pająku będą to dwa modele Hyundaia – TUCSON Hybrid oraz IONIQ 5. Auta z filmów często zapadają widzom w pamięci, jak chociażby Aston Martiny Jamesa Bonda czy Polonez, którym jeździł polski 07, czyli porucznik Borewicz.

Dlaczego Peter Parker wybrał Hyundaia?

Mimo że na pierwszy rzut oka połączenie latającego na pajęczej sieci Spider-Mana z nowymi modelami marki Hyundai może wydawać się nieoczywiste, warto spojrzeć na to z nieco innej perspektywy. Dzisiejszy Spider-Man to inny bohater, niż postać znana z komiksów. Wyposażony jest w nanotechnologiczne gadżety, które pomagają mu w walce z czarnymi charakterami. Podstawowym celem Petera Parkera jest ocalenie ludzi, podobnie jak w przypadku najnowszych aktywnych systemów bezpieczeństwa w modelach Hyundaia. Południowokoreański koncern w swoich najnowszych autach, czyli m.in. w TUCSONie oraz IONIQ 5, zainstalował najnowszej generacji systemy. Wykorzystują one innowacyjną technologię dla bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu. Tak jak najnowsze filmy o Spider-Manie pokazują odmieniony wizerunek tego super bohatera, tak Hyundai wchodzi na kolejny poziom zaawansowania technologicznego w najświeższych generacjach swoich aut.

Zachęcamy do bacznego oglądania dynamicznych scen filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, gdzie obok takich gwiazd jak Toma Holland, Zendaya czy Benedict Cumberbatch wystąpią również samochody Hyundaia. Film można obejrzeć od 17 grudnia.

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland bije rekordy!

Hyundai Motor Poland zanotował rekordową sprzedaż osiągając 26 931 rejestracji w ubiegłym roku. Planuje wprowadzenie nowych modeli i stymulowanie popytu poprzez kolejne oferty. Bestsellerem był TUCSON z 10 699 rejestracjami, a ogólna sprzedaż wzrosła o 0,16%. W...

czytaj dalej
Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

Hyundai wśród najbardziej niezawodnych silników

W ostatnim czasie w mediach motoryzacyjnych pojawiło się kilka interesujących rankingów silników benzynowych. Zwraca uwagę fakt, że wśród docenionych jednostek napędowych znalazł się przedstawiciel Hyundaia. Dużo mówi się o rozwoju elektromobilności w koreańskim...

czytaj dalej