Hyundai IONIQ 5 i TUCSON – auta z najnowszego filmu Spider-Man.

Historia samochodowych marek, które zapisały się na karatach kinematografii jest bardzo długa. Wystarczy wspomnieć o kultowych autach, którymi jeździł słynny agent James Bond. Teraz do grona samochodów, które wystąpiły w hollywoodzkich produkcjach dołączyły dwa modele Hyundaia.

Mowa o najnowszej produkcji z uniwersum Marvela, czyli „Spider-Man: Bez drogi do domu”, gdzie znany komiksowy super bohater zostaje zdemaskowany, a jego jedynym ratunkiem jest pomoc innej marvelowskiej postaci, czyli Doktora Strange’a.

Hyundai IONIQ 5 w kinowym hicie.

Produkcje na podstawie komiksów Stana Lee cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i za każdym razem przyciągają do kin miliony widzów. Dla przykładu nakręcenie ostatniego filmu z serii o Spider-Manie, czyli „Spider-Man: Daleko od domu” kosztowała 160 milionów dolarów, jednak zarobek na kinowych biletach wyniósł ponad miliard dolarów. Te liczby znakomicie pokazują, jak ogromnym oknem wystawowym może być obecność w takiej produkcji konkretnych marek. W przypadku najnowszego filmu o człowieku-pająku będą to dwa modele Hyundaia – TUCSON Hybrid oraz IONIQ 5. Auta z filmów często zapadają widzom w pamięci, jak chociażby Aston Martiny Jamesa Bonda czy Polonez, którym jeździł polski 07, czyli porucznik Borewicz.

Dlaczego Peter Parker wybrał Hyundaia?

Mimo że na pierwszy rzut oka połączenie latającego na pajęczej sieci Spider-Mana z nowymi modelami marki Hyundai może wydawać się nieoczywiste, warto spojrzeć na to z nieco innej perspektywy. Dzisiejszy Spider-Man to inny bohater, niż postać znana z komiksów. Wyposażony jest w nanotechnologiczne gadżety, które pomagają mu w walce z czarnymi charakterami. Podstawowym celem Petera Parkera jest ocalenie ludzi, podobnie jak w przypadku najnowszych aktywnych systemów bezpieczeństwa w modelach Hyundaia. Południowokoreański koncern w swoich najnowszych autach, czyli m.in. w TUCSONie oraz IONIQ 5, zainstalował najnowszej generacji systemy. Wykorzystują one innowacyjną technologię dla bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu. Tak jak najnowsze filmy o Spider-Manie pokazują odmieniony wizerunek tego super bohatera, tak Hyundai wchodzi na kolejny poziom zaawansowania technologicznego w najświeższych generacjach swoich aut.

Zachęcamy do bacznego oglądania dynamicznych scen filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, gdzie obok takich gwiazd jak Toma Holland, Zendaya czy Benedict Cumberbatch wystąpią również samochody Hyundaia. Film można obejrzeć od 17 grudnia.

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Kolejny lifiting Hyundaia. Co nowego pokaże model i20?

Odświeżony design i przyciągająca wzrok paleta kolorów – to zmiany, które w pierwszej kolejności zauważmy w nowej odsłonie modelu i20. Co jeszcze kryje w sobie to małe auto miejskie ze stajni Hyundaia? Lifiting Hyundaia i20 nie obejmuje wyłącznie wyglądu zewnętrznego....

czytaj dalej
Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Jak zadbać o klimatyzację przed letnimi upałami?

Serwis klimatyzacji to jedno z miejsc, które warto odwiedzić przed pierwszą w roku falą upałów. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie komfort podróży, ale również zadbamy o swoje zdrowie. Co warto zrobić przed latem w przypadku klimatyzacji samochodowej? Klimatyzacja...

czytaj dalej
SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

SUV czy crossover? Poznaj najważniejsze różnice

Auta z nadwoziem typu SUV należą do najpopularniejszych aut sprzedawanych na całym świecie. Większe i bardziej masywne klasyczne SUV-y dominują poza miastami, natomiast w korkach lepiej radzą sobie crossovery. Co jeszcze różni te dwa typy nadwozia? W 2021 roku prawie...

czytaj dalej